Hravé tvoření z papírových ruliček

Papírové ruličky nebo roličky? Na tom nesejde. Není zkrátka domácnost, ve které by se nenašly. A tak se není čemu divit, že jsou k tvoření doma tolik oblíbené. Roličky od toaletního papíru jsou snadno dostupným a levným materiálem, který dětem nabízí nekonečné množství možností ke kreativnímu tvoření. Společně s knihou a kamarády vlčkem Zulu a Supersovičkou mohou děti vytvořit 25 úžasných projektů z papírových roliček a kartonu.

Hravé tvoření z papírových roliček

Pokračovat ve čtení „Hravé tvoření z papírových ruliček“

Kidedu – didaktická hra pro děti

Nakreslený pomocník k větší samostatnosti a svobodě dětí.

Představte si ráno, kdy si připravíte oblíbenou kávu a za chvíli slyšíte jen dusot malých kroků někde na chodbě. Doma je klid, který jste dlouho nezažili. A zatímco jste chystali snídani, vaše 3 leté dítě vstalo, zašlo si na záchod a do koupelny, samo se obléklo a pak přišlo za vámi. Aniž byste museli říkat: „Obleč se, vyčisti si zuby, umyj si oči.“

Než Vám autorka hry, Štěpánka, prozradí tajemství úspěchu tohoto rána (odtajnění v článku níže), poví vám, jak to začalo:

Kidedu

Pokračovat ve čtení „Kidedu – didaktická hra pro děti“