Ukončené projekty

V sekci Ukončené projekty naleznete všechny významné projekty, které byly školou realizovány v předchozích letech a již jsou ukončeny i vypořádány.

MAP Kralovice III. (ukončeno)

Informace o MAP III. https://bezvaskola.websnadno.cz/informace_o_map3_vlozit_na_web_skol_kra.docx

DOTAZNÍK PRO RODIČE: Vážení rodiče, v následujícím odkazu můžete vypnit dotazník:

DOTAZNÍK PRO ŽÁKY: Zde můžeš vyplnit dotazník:

MAP Kralovice (ukončeno)

Naše škola se stala součástí realizace projektu s názvem „Místní akční plán rozvoje vzdělávání ORP Kralovice, CZ.02.3.68/0.0/0.0/15_005/0000368“.

• Realizátorem projektu, který byl zahájen dne 1. září 2016 a bude ukončen 31. srpna 2018  je MAS Světovina o.p.s. a Město Kralovice.

Projekt je financován z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV), podpořen je podpořen 85 % z Evropského sociálního fondu a 15 % ze státního rozpočtu ČR.

Hlavním cílem projektu je zlepšit kvalitu vzdělávání v mateřských a základních školách ve správním obvodu ORP Kralovice tím, že bude podpořena spolupráce zřizovatelů, škol a školských zařízení, rodičů, žáků a ostatních aktérů ve vzdělávání. To znamená především společné informování, vzdělávání a plánování partnerských aktivit pro řešení místně specifických problémů a potřeb.

Výstupem projektu bude vytvoření jednotného strategického dokumentu Místní akční plán rozvoje vzdělávání na území SO ORP Kralovice. Místní akční plán (MAP) bude jedinečným dokumentem, který zajistí konkretizaci strategických rozvojových záměrů, a to do úrovně každého vzdělávacího zařízení zapojeného do projektu. Velmi cenným podkladem jsou vzdělávací potřeby a záměry zjištěné prostřednictvím osobních jednání a komunitního projednávání na úrovni pedagogické veřejnosti, rodičů, zřizovatelů škol a ostatních aktérů ve vzdělávání, které povedou k jedinému hlavnímu cíli - zlepšit kvalitu vzdělávání v mateřských a základních školách. Inovačním prvkem se jeví vytvoření podmínek pro partnerské aktivity s regionálními subjekty a ostatními aktéry v oblasti vzdělávání a identifikování a řešení místně specifických problémů a potřeb.

Z MAP budou vycházet konkrétní projekty a aktivity, které budou navázány jak na čerpání evropských peněz, tak do budoucna i na národní či krajské dotační tituly.

Podrobné informace o realizaci projektu naleznete ZDE http://www.mas-svetovina.cz/map-a-poradenstvi-skolam/map-kralovice/ )

Bádáme a experimentujeme nejen při učení (ukončeno)

Od 1.9.2019 – 31.8.2021 je naše instituce realizátorem projektu „Bádáme a experimentujeme nejen při učení“ s registračním číslem CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0015014, který je spolufinancován Evropskou unií. Projekt je zaměřen na zvýšení kvality předškolního vzdělávání včetně usnadnění přechodu dětí na ZŠ a na zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových kompetencích.

Společnou cestou k rozvoji v Bězvěrově (ukončeno)

OP VVV, VÝZVA Č. 02_16_022 PODPORA ŠKOL FORMOU PROJEKTŮ ZJEDNODUŠENÉHO VYKAZOVÁNÍ – ŠABLONY PRO MŠ A ZŠ I.
Základní škola a Mateřská škola Bezvěrov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace je realizátorem projektu s názvem: Společnou cestou k rozvoji v Bezvěrově, reg. č. projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0007487 v rámci Výzvy č. 02_16_022 Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I., Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV).
Detaily projektu
Doba realizace: od 1. 9. 2017 do 31. 8. 2019
Finanční výše podpory: 463.700,00 Kč
Podpořeno:
Prostředky Evropského sociálního fondu v rámci OP VVV a státního rozpočtu ČR.
Hlavní kontaktní osoba projektu za naši školu
Mgr. Hana Žemličková, ředitelka školy
Tel: +420 373 317 166, e-mail:  bezvaskola@seznam.cz
ANOTACE projektu
Cílem výzvy je podpořit mateřské a základní školy formou projektů zjednodušeného vykazování. Výzva podpoří osobnostně profesní rozvoj pedagogů prostřednictvím dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, vzájemného setkávání a sdílení zkušeností pedagogů a pomůže školám při společném vzdělávání dětí/žáků, a to možností personálního posílení o školního asistenta, školního psychologa, speciálního pedagoga, sociálního pedagoga, příp.  chůvu v mateřské škole.  Důležitou oblastí podpory je také usnadnění přechodu dětí z mateřské školy do základní školy a spolupráce s rodiči dětí a žáků.  Zařazení žáků se speciálními vzdělávacími potřebami (SVP) do hlavního vzdělávacího proudu pomohou extrakurikulární aktivity (čtenářské kluby, kluby zábavné logiky a deskových her a doučování žáků základní školy ohrožených školním neúspěchem).
ZÁKLADNÍ ŠKOLOU REALIZOVANÝ VÝBĚR ŠABLON projektu
I/1.5
Chůva – personální podpora MŠ
I/2.4